(500+)
Örontvätten som veterinären rekommenderade köpte jag till bra pris här, men medicinen var jättemycket dyrare här än på annat apotek. Så det fick bli två olika köp, örontvätt här, medicin på billigare sida.
Idag köpte jag Sentrix eye gel 3mlx10 för 689 kr hos VetApotek istället för 789 kr hos de flesta andra. Det känns bra! Hundägare GN
Fantastiskt bra, prisvärt och enkelt att beställa. Stort och bra sortiment. Riktigt trevlig och hjälpsam personal. De kommentarer och dåliga omdömen som handlar om frakt eller leverans är knappast Vetapoteks fel, de säljer djurartiklar/djursaker och anlitar en annan firma för leveranser.
Vill gärna få ett meddelande när paketet kommer Nu senast stod det utanför dörren hela natten
Jag kommer aldrig att beställa hos Vet Apotek. Jag beställde 2 paket Aptus till min hund med datum februari 2025. Varje paket 60 tabletter. Det är inte möjligt att använda 120 tabletter på 4 månader. Ni borde informera kunden om det korta utgångsdatum. Borde ha återbetallning.
Mycket smidigt, enkelt att hitta önskat torrfoder till vår hund.
Katastrof. köpte vitaminer som påstås ha levererats. dom ber mig knacka på hos grannarna. Sedan ringer jag tillbaka men dom envisas med att dom svarar under dagen via mejl. Kommer något mejl? självklart inte. Tur att det gick att beställa genom klarna så vi inte betalt. Vi får gå vidare via klarna och ARN med en anmälan
Butiken finns i Sverige. Priserna visas i SEK på butikens sida.
Kontakt med butiken kan ske på Svenska.
Erbjuder telefonsupport. Se butikens hemsida för mer information.
vetapotek.seFullständigt firmanamn: K64 Stockholm AB
Organisationsnr: 559153-8995
Information hos allabolag.se