Annons
Annons
Prisjakt
Annons

Jonsbo N2 Mini-ITX Case Black

Jonsbo N2 Mini-ITX Case Black

Typ av chassi: Cube, Moderkort som stöds: Mini-ITXLäs mer
Nu

1 648 kr

Se prishistorik

Jonsbo N2 Mini-ITX Case Black

Vi har hittat produkten i totalt 7 butiker, varav 6 är betalande kunder hos Prisjakt och har direktlänk till butiken.
Butiker kan sälja produkten i flera varianter och olika skick. Ändra inställningar för att styra vilka erbjudande du ser.
Annons
Annons
Jonsbo N2 Mini-ITX Case Blackvs.Jonsbo N4

Jämfört med Jonsbo N4

N2 och N4 är båda datorlådor, men de har olika formfaktorer som påverkar vilka moderkort de kan stödja. N2 är avsedd för Mini-ITX moderkort, vilket gör den idealisk för kompaktbyggda system, medan N4 stödjer Micro-ATX, vilket ger mer flexibilitet för större komponenter. När det gäller material är N2 tillverkad av aluminium som ger en lättare och mer premiumkänsla, medan N4 är gjort av stål, vilket kan erbjuda bättre hållbarhet. Båda modellerna kommer utan inbyggd PSU, vilket ger användarna möjlighet att välja den kraftkälla som passar deras behov bäst. Valet mellan dessa modeller beror på användarens krav på storlek och materialpreferenser.
Jämförelsen är gjord med stöd av AI-verktyg från OpenAI.
Jämför produkter

Produktinformation

Det billigaste priset för Jonsbo N2 Mini-ITX Case Black just nu är 1 648 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 7 butiker.

Varumärke
Typ av chassi
Moderkort som stöds
Medföljande nätaggregat
Nej
Frontanslutningar
Funktioner
Annons
Annons